Onze mensen

Een overzicht van onze medewerkers.
Ron Visser

Ron Visser

Relatiebeheerder

Ron is werkzaam in de samenstelpraktijk en is tevens adviseur payroll/HR.

R.visser@registeraccountants.com

Tel: 020-5231013

 

Moniek de Leeuw

Moniek de Leeuw

Assistent Accountant

Moniek is werkzaam in de samenstelpraktijk. 

M.deleeuw@registeraccountants.com

Tel: 020-5231026

 

Ton Timmer

Ton Timmer

Accountant

Ton is werkzaam in de samenstelpraktijk. 

T.timmer@registeraccountants.com

Tel: 020 – 5231016

 

Samantha da Silva Melo

Samantha da Silva Melo

Assistent accountant

Samantha is werkzaam in de samenstelpraktijk.

S.dasilvamelo@registeraccountants.com 

Tel: 020 – 5231014

Danielle Hoekstra

Danielle Hoekstra

Assistent salarisadministrateur

Daniëlle is werkzaam als assistent salarisadministrateur.

D.hoekstra@registeraccountants.com

Tel: 020 – 5231003

Karin van der Linde

Karin van der Linde

Registeraccountant

Karin is werkzaam in de controlepraktijk.

K.vanderlinde@registeraccountants.com

Tel: 020 – 5231015

Feiz Mohammed

Feiz Mohammed

Assistent accountant

Feiz is werkzaam in de samenstelpraktijk.

F.mohammed@registeraccountants.com

Tel: 020- 5231002

Sharella Eugenia

Sharella Eugenia

Assistent Accountant

Sharella is werkzaam in de samenstelpraktijk.

S.eugenia@registeraccountants.com

Tel: 020 – 5231001

Angela Dankfort

Angela Dankfort

Assistent accountant

Angela is werkzaam in de samenstelpraktijk.

A.dankfort@registeraccountants.com

Tel: 020 – 5231005

Xaviera Misiedjan

Xaviera Misiedjan

Assistent Accountant

Xaviera is werkzaam in de samenstelpraktijk.

X.misiedjan@registeraccountants.com

Tel: 020 – 5231008


Sjahnaaz Ramjankhan

Sjahnaaz Ramjankhan

Assistent Accountant

Sjahnaaz is werkzaam in de controle- en samenstelpraktijk.

S.ramjankhan@registeraccountants.com

 

Sjors Bakker

Sjors Bakker

Assistent Accountant

Sjors is werkzaam in de controlepraktijk.

S.bakker@registeraccountants.com

Fariba Rahim

Fariba Rahim

Assistent Accountant

Fariba is werkzaam in de controlepraktijk.

F.rahim@registeraccountants.com

Tel: 020 – 5231006

Ugur Batman

Ugur Batman

Assistent Accountant

Ugur is werkzaam in de samenstelpraktijk.

U.batman@registeraccountants.com

Anthony Gitopawiro

Anthony Gitopawiro

Assistent Accountant

Anthony is werkzaam in de samenstelpraktijk.

A.gitopawiro@registeraccountants.com

Rowena Schmidt

Rowena Schmidt

Assistent Accountant

Rowena is werkzaam in de samenstelpraktijk.

R.schmidt@registeraccountants.com

 

Edwin Bakker

Edwin Bakker

Accountant

Edwin is werkzaam in de samenstelpraktijk.

E.bakker@registeraccountants.com