Onze mensen

Een overzicht van onze medewerkers.
Ron Visser

Ron Visser

Relatiebeheerder

Ron is werkzaam in de samenstelpraktijk en is tevens adviseur payroll/HR.

R.visser@registeraccountants.com

Tel: 020-5231013

 

Melanie van der Horst-Goldschmeding

Melanie van der Horst-Goldschmeding

Assistent accountant

Melanie is werkzaam in de samenstelpraktijk.

       M.goldschmeding@registeraccountants.com

Tel: 020-5231002

Moniek de Leeuw

Moniek de Leeuw

Assistent Accountant

Moniek is werkzaam in de samenstelpraktijk.

 

M.deleeuw@registeraccountants.com

Tel: 020-5231026

Samantha da Silva Melo

Samantha da Silva Melo

Assistent accountant

Samantha is werkzaam in de samenstelpraktijk.

S.dasilvamelo@registeraccountants.com 

Tel: 020 – 5231014

Karin van der Linde

Karin van der Linde

Registeraccountant

Karin is werkzaam in de controlepraktijk.

K.vanderlinde@registeraccountants.com

Tel: 020 – 5231025

Ton Timmer

Ton Timmer

Accountant

Ton is werkzaam in de samenstelpraktijk.

T.timmer@registeraccountants.com

Tel: 020 – 5231016

 

 

Nermin Korpos

Nermin Korpos

Salarisadministrateur

Nermin is werkzaam als adviseur payroll/HR.

N.Korpos@registeraccountants.com

Tel: 020 – 5231003

Danielle Hoekstra

Danielle Hoekstra

Office Manager

Daniëlle is werkzaam als office manager.

D.hoekstra@registeraccountants.com

Tel: 020 – 5231000

Thijmen van der Voort

Thijmen van der Voort

Assistent accountant

Thijmen is werkzaam in de samenstel- en de controlepraktijk.

T.vandervoort@registeraccountants.com

Sjahnaaz Ramjankhan

Sjahnaaz Ramjankhan

Assistent Accountant

Sjahnaaz is werkzaam in de samenstelpraktijk.

S.ramjankhan@registeraccountants.com

 

Sharella Eugenia

Sharella Eugenia

Assistent Accountant

Sharella is werkzaam in de samenstelpraktijk.

s.eugenia@registeraccountants.com

Casper Amir

Casper Amir

Assistent Accountant

Casper is werkzaam in de samenstelpraktijk.

 C.amir@registeraccountants.com

Jari Molendijk

Jari Molendijk

Assistent accountant

Jari is werkzaam in de samenstelpraktijk.

J.molendijk@registeraccountants.com

Xaviera Misiedjan

Xaviera Misiedjan

Assistent Accountant

Xaviera is werkzaam in de samenstelpraktijk.

X.misiedjan@registeraccountants.com


Angela Dankfort

Angela Dankfort

Assistent accountant

Angela is werkzaam in de samenstelpraktijk.

A.dankfort@registeraccountants.com

Tel: 020 – 5231005

Anthony Gitopawiro

Anthony Gitopawiro

Assistent accountant

Anthony is werkzaam in de samenstelpraktijk.

 

A.gitopawiro@registeraccountants.com

Eren Kuruahmet

Eren Kuruahmet

Assistent accountant

Eren is werkzaam in de samenstelpraktijk.

 

E.kuruahmet@registeraccountants.com